My World Travel and Event

Z pamiętnika pilota-rezydenta…czyli najbardziej absurdalne reklamacje

rezydent pilot wycieczka wakacje last minute egipt last minute

Wakacje to czas kiedy wreszcie możemy się odprężyć, odpocząć, oderwać od codzienności.
Człowiek jest wtedy zrelaksowany i uśmiechnięty:) nic go nie denerwuje i nie rozprasza. Chciałoby się rzec – błogostan, bo przecież na upragniony urlop czekamy tygodniami, a nawet miesiącami.
Otóż nic bardziej złudnego lol

 


Jest pewien typ osób, które nawet wtedy znajdą coś co na pewno można, a nawet trzeba skrytykować, co jest na pewno “winą ” biura podróży, rezydenta, hotelu , ba nawet lokalnej ludności. Dlatego takich ciekawych skarg trochę się zebrało :)
Nie chodzi tu o normalne reklamacje, które każdy szanujący się touroperator wyjaśnia, stara się pomóc turyście i wynagrodzić mu ewentualną niedogodność. W dzisiejszym świecie konkurencja jest naprawdę duża, więc organizatorzy imprez turystycznych naprawdę dwoją się i troją ,żeby wszystko było zapięte na przysłowiowy ostatni guzik.

                                                        

SUPER OFERTA LAST MINUTE-kliknij tutaj

Zatem do rzeczy. Oto lista najciekawszych reklamacji, zażaleń i ciekawych pytań:

– “na balkonie jest do południa cień i nie schną mi kąpielówki, proszę coś z tym zrobić”  
– pan obił sobie pupę , gdyż w samolocie były za twarde siedzenia , co więcej Pan uważał ze personel pokładowy działał z premedytacją i specjalnie jemu przydzielono to miejsce
– turystka- studentka prosi o powrót z Włoch całej 50- osobowej grupy, gdyż w poniedziałek ona i będący z nią kolega ma egzamin poprawkowy 
– pani narzeka na dużą ilość ciemnoskórych mężczyzn handlujących na plażach w Kenii- “w Polsce nie ma z tym problemu”
– wyjazd typu incentive do Czech- prośba kierownika wesołej grupy do szefa kuchni w hotelu o gotowanie polskich specjałów, bo ludzie chcą zjeść ” normalne jedzenie”: ” niech ugotuje rosól, flaczki, albo chociaż schabowego, to przecież nic trudnego” 
– kiedy podjedzie autokar do Tunezji? :P- niewinne pytanie na lotnisku Chopina w Warszawie:) 
– chciałem dostać pokój z widokiem na morze i piramidy, a z mojego pokoju nie widać piramid ( Pan z hotelu w Sharm el Sheikh)  

Egipt wakacje z pamiętnika rezydenta i pilota wycieczek last minute

-przeziębiłam się w samolocie bo były  straszne przeciągi, gdzieś było otwarte okno :) najprawdziwszy tekst:)  
– pan skarżył się na dzieci w hotelu, które przeszkadzają mu w spędzaniu czasu z partnerką w nocy 😛
– turysta poskarżył się na brak tabliczki nie przeszkadzać w hotelu i przez co nie mógł się skoncentrować na swoich czynnościach:) 
– pan nie miał ważnego paszportu, więc jego partnerka sama pojechała do Kenii na wykupiony wyjazd.Po powrocie do biura przyszła reklamacja- Pan napisał, iż z winy biura narzeczona znalazła innego towarzysza życia- Kenijczyka. Dodatkowo Pan chciał się partnerce oświadczyć na tym wyjeździe. Przykra sprawa, ale chyba lepiej podziękować opatrzności, że do zaręczyn nie doszło:)  
– większość pewnie słyszała prawdziwą historię reklamacji mamy turystyki która oskarżała biuro podróży o ciążę córki – mianowicie córka kąpała się w basenie hotelowym w którym wg jej mamy pływały plemniki :):):) 
– turystom przebywającym na nartach w Alpach nie udało się spotkać fioletowych krów, a przecież Milka według niektórych to rasa fioletowych krów żyjących w Alpach 😛
– piasek był zbyt nagrzany
– nie serwowali polskiej wódki w hotelu
– “jesteśmy oburzeni na wczasy w Tunezji- wszędzie ci Tunezyjczycy, jedzenie miejscowe,ani razu nikt nie zaserwował schabowego

-obok naszej plaży była plaża nudystów i żona w sposób bardzo dla mnie przykry zaczęła porównywać mnie do bułgarskich mężczyzn. Pani w biurze powinna była mnie przed tym ostrzec i nie niszczyć tym samym mojego spokojnego wypoczynku, a może i małżeństwa

zabawne turystyka biuro podróży wpadki polaków za granicą absurdalne reklamacje last minute
– na Majorce turystka zgłosiła zażalenie, że po hotelu biegają młode dziewczyny w skąpych kostiumach kąpielowych przez co jej mąż nie mógł się skoncentrować na niej.
– “podczas naszego pobytu we Włoszech napotkaliśmy na leniwych sprzedawców, którzy codziennie w południe zamykali swoje sklepy i urządzali sobie sjestę zamiast obsługiwać klientów. skandal!

wakacje last minute
– od sprzedawcy torebek na ulicy, najprawdopodobniej Marokańczyka za 7 euro kupiliśmy torebkę firmy “Luis Vitone”. Oszukano nas, bo to nie była oryginalna torebka , tylko podróbka a Państwo powinniście przestrzegać przed sprzedawcami torebek

– “na plaży w Alanyi nie mogłam z dziećmi wypoczywać, bo Rosjanki uprawiały seks z Turkami w koszach plażowych” :) w katalogu powinna być informacja , żeby nie jechać do tego miasta z dziećmi

♦       ♦       ♦       ♦       ♦       ♦       ♦       ♦       ♦       ♦       ♦       ♦

To tylko kilka ciekawszych reklamacji i zażaleń jakie trafiają zarówno do biur jak i rezydentów, pomysłowość turystów bowiem nie zna granic.
Reasumując: życzymy Wam udanych wakacji, pięknej pogody, zdrowej opalenizny, pysznej kuchni, bezpiecznej podróży i wielu pozytywnych wrażeń i oby powyższe problemy Was omijały szerokim łukiem :)

      Skorzystaj z naszej oferty wyjazdowej   

WCZASY RODZINNE-klknij tutaj