My World Travel and Event

Goło i wesoło, czyli gdzie naprawdę może wypocząć naturysta

 

plaże dla naturystów urlop wakacje last minute

Nudysta, czy jak kto woli naturysta lubi podczas urlopu opalić całe swoje ciałko nie skrępowane chociażby skąpymi stringami.

Cóż, co kto lubi. My niekoniecznie, ale są amatorzy na tego typu plażing więc śpieszymy z informacją , gdzie możecie to zrobic bez obawy trzymania mandatu.

Nasz specjalista od wellness i promocji zdrowia uważa, że opalanie nago naszemu organizmowi, a przede wszystkim skórze- chociażby biustu nie sprzyja, ale też jednorazowe opalanko nikomu krzywdy nie wyrządzi.

last minute plaża wakacje all inclusive

 

Spieszymy więc dodać, że opalanie zarówno tak jak Pan Bóg nas stworzył jak i w stroju kąpielowym niesie ze sobą ryzyko poparzenia słonecznego, przegrzania i udaru słonecznego, problemów dermatologicznych i poparzeń skóry. Ale… no właśnie. Jest ale. Jeśli  opalamy się w nadmiarze. Jeżeli natomiast podejdziemy do tematu z rozsądkiem, kremem z filtrem i dużą ilością płynów ( nie wyskokowych) to nic strasznego nam się nie stanie.

Kwestia też , czy lubicie się prezentować niczym biblijna Ewa lub Adam i czy nie przeszkadza Wam, że obok wcale niekoniecznie leży nagi Adonis. Wiemy co mówimy. W Bułgarii, a konkretnie w miejscowości Primorsko plaże dla tekstylnych i dla naturystów nie są przedzielone jakoś specjalnie. Granica jest można by nawet rzec umowna i wcale sami młodzi bogowie po niej nie chodzą , więc jeśli ktoś obawia się porównań- nie ma strachu. Odradzamy też wizyty na takich plażach z dziećmi- z oczywistych względów.

Warto też zauważyć, że plaże dla nudystów są raczej na uboczu, często w zatoczkach, nieco oddalone od plaż miejskich , aby zapewnić nieco bardziej intymny charakter wypoczynku., tak , aby wścibskie oko nie przeszkadzało w plażowaniu.Jednym słowem, aby golaski i ubrani nie znajdowali się na jednym terenie.

SUPER OFERTY NA EGZOTYCZNE WAKACJE-kliknij tutaj

                                          

Zatem dla pragnących spróbować plażowania nago kilka miejsc gdzie możecie się udać:

Valalta Naturist Camp, Rovinj, Chorwacja

plaża  Koversada Istria, Chorwacja

 Plaża nudystów na sztucznej wyspie Ada Bojana, Czarnogóra

Solaris, Istria, Chorwacja

Plaża Jaz, ok. Budvy, Czarnogóra

plaże nudystów w Słonecznym Brzegu, Warnie, Primorsku,w Obzorze, Pomorie, Nessebarze- generalnie Bułgarzy mają ofertę dla nagich turystów

Samurai Beach, Port Stephens, Australia

Playa de Maspalomas, Gran Canaria, Wyspy Kanaryjskie

Paradise Beach Mykonos, Grece

Orient Beach, St. Martin, Karaiby

 Grand Saline Beach St. Barthelemy

Playa Sonrisa, Costa Maya, Meksyk

 Es Cavallet na Ibizie., Hiszpania

Playa Es Trenc, Majorka, Hiszpania

plaża Sitges w pobliżu Barcelony, Hiszpania

El Torn, niedaleko Tarragony, Hiszpania

Little Banana Beach, Skiathos, Grecja

Paradise Beach, Mykonos, Grecja

Plage de Tahiti w St. Tropez, Francja

Cap d’Agde , Francja  Co roku wypoczywa tu około 40 tys. naturystów z całego świata. Nazywana stolicą rozpusty Europy – szczerze mówiąc nie sprawdzaliśmy.

Nie zapominajmy też o naszych Chałupach, Rowach i Dębkach wszak Polacy nie gęsi i… swoje plaże dla niekompletnie ubranych też mają 😛

Najlepsze oferty LAST MINUTE- kliknij tutaj

wypoczynek zwiedzanie urlop plażowanie

My jednak zdecydowanie wolimy plaże dla tekstylnych. Zwłaszcza, że nie po to pracujemy nad ciałem: ćwiczymy, smarujemy się balsamami i innymi ujędrniającymi specyfikami, kupujemy super kostiumy, fajne kąpielówki i piękne pareo, nie po to wraca moda na wielkie kapelusze, czy kolorowe klapki, żeby to wszystko zdjąć i zrezygnować z tylu fajnych rzeczy. Ale dla odważnych, chcących spróbować czegoś nowego kurorty mają propozycje plaż dla nudystów- jeśli jesteś jednym z nich – śmiało korzystaj

                            

 

Zapraszamy do kontaktu  travel@mwtravel-event.pl